haşere ilaçlama

haşere ilaçlama

haşere ilaçlama

haşere ilaçlama

haşere ilaçlama Zamanımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz evlerimiz de haşereler ve de kemirgenlerin vermiş olduğu zararlardan aile bireylerimizi korumak amacı ile belirli aralıklar ile ev ilaçlamayaptırırız. Ancak birçoğumuz ev ilaçlama yaptırmaya kara verdiğimizde iletişime geçmiş olduğunuz firmanın yeterlilik belgesine sahip olup olmadığını maalesef sorgulamayız.haşere ilaçlama

Bunun sonucunda aile bireylerimizi haşerelerin vermiş olduğu zararlardan korumak ister iken çok daha tehlikeli durumlar ile karşı karşıya bırakırız. Çünkü amatör olarak çalışan bu kişiler ev ilaçlama esnasında ne yazık ki maliyeti düşük olduğu için kanserojen maddeler içeren ilaçlar kullanmakta bu ilaçların vermiş olduğu zararlar tortu ve kalıntı bıraktığı için uzun süre devam etmektedir.

Toplumumuz da var olan bir diğer ve de önemli yanlış ise kullanılan her ilacın tüm haşereleri öldüreceğinin düşünülmesidir. Oysaki haşereler birbirlerinden çok farklı anatomilere sahiptirler. Bu yüzden ev ilaçlamaesnasında kullanılan ilaçlar var olan haşerenin yapısı dikkate alınarak hazırlanmalıdır.

Unutmayınız teknolojide var olan değişim ve gelişmeler sayesinde ilaçlama esnasında var olan riskler minimize edilse de, sonuç olarak tüm ilaçlar kimyasal bileşenlerden hazırlanmaktadır. Bu yüzdendir ki amatör ve bilgi sahibi olmadan yapılan ilaçlamalar bizlere faydadan çok zararlar vermektedir.

Maalesef düşük ev ilaçlama fiyatları vererek insanlara cazip görünen bu merdiven altı diye tabir edilen ev ilaçlama firmaları, sadece ilaçlama yapılan alanlardaki kişileri değil kendi personellerinin de sağlığını hiçe saymaktadırlar.

Kendi ve aile sağlığınızı riske atmamak ve de var haşere probleminizden kalıcı olarak kurtula bilmek için mutlaka konusunda uzman olarak hizmet veren sağlık bakanlığından onaylı ve de en önemlisi kullanmış olduğu ilaçlar dünya sağlık örgütü (WHO) tarafından kabul görmüş olan profesyonel ev ilaçlama şirketleriile irtibata geçmeye özen gösteriniz.

Sizlerde ev ilaçlama hakkında daha detaylı bilgi sahip olmak ve de merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilmek için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Konusunda uzman olan personellerimizden haşereler ve çözüm yolları hakkında ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz. Unutmayınız ki, sizin ve ailenizin sağlığı herşeyden önemlidir. Ev ilaçlama Servisi hizmeti veren firmamız daima sizin yanınızdadır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA