haşere ilacı

haşere ilacı

Yaşadıkları yere ve türlerine bağlı olarak farklı renklerdedirler. Bazıları siyah, bazıları kızıl, bazıları da kırmızımsı olabilmektedirler.Yıl içinde birkaç kez kabuk değiştirerek kendi vücutlarını yenilerler. Kabuğu değişmiş hamam böcekleri daha genç ve dinamik olurlar. Kabuğu değişmiş olanlar aynı gün içinde yeni kabuğuna bürünür.

Hamam böceği (kalorifer böcekleri) genel olarak 2-2,5 yıl kadar yaşar. Vücudu çok dirençlidir. Ayak kopmalarında veya herhangi bir uzvu koptuğunda dahi ölmezler hatta kafaları kopsa dahi haftalarca yaşarlar.

Hamam böcekleri yumurta bırakarak çoğalırlar. Hamam böceği yumurtasını görmek mümkün değildir. Çünkü çok ufak yumurtaları vardır. Yumurtalarını evlerde duvar diplerine ve evdeki çatlaklara bırakır.

Çoğu hamam böceği türünde yılda 1 defa çiftleşme olur. Bu çiftleşme bazı türlerde ömürleri boyu kendilerine yeter. Hamam böceği bir yıl içinde aynı çiftleşmeden 4 veya 5 defa yumurta bırakır. Her yumurtlamada 500’e yakın yumurta bırakır.

Hamamböcekleri geceleri aktif olduğu için geceleri beslenirler, gündüzleri evlerin kuytu köşelerinde dinlenirler

Hamam böcekleri halk arasında farklı isimler ile anılırlar. Hamam böceği ( kalorifer böceği, alman hamam böceği, amerikan hamamböceği, oryantal hamam böceği) gibi birçok isim alırlar. Aslında bu aynı haşere grubudur fakat türleri farklı olduğu için hepside kalorifer böceği diye anılırlar.

Profesyonel Dezenfeksiyon

Pestisitlerin belli bir kalıcılık sürelerinin olması, yumurtaların tümünün yok edilememesi ve yeni istilalara karşı komple bina tecridi sağlanmasının zorluğu nedenleriyle, haşere ve kemirgenlerle yapılan mücadelenin düzenli olması gereklidir. Uzmanlarımız nereye bakacaklarını ve ne arayacaklarını bilirler.
Evinizde ön inceleme yapacak servis sorumlusu, evinizi istila edebilecek sayısız haşereyi tanımlamak konusunda eğitilmiş ve onları bulmak için nereye bakması gerektiğini bilen profesyonellerdir

haşereböcek için ilaçlama mersin,mersin böcek için ilaçlama,böceğe karşı ilaçlama mersin,ev ilaçlama fiyatı mersin,mersinde ev kaça ilaçlanıyor,alo böcek mersin,mersin alo böcek,alo böcek,mersin alo böcek ilaçlama,mersin alo ilaçlama,mersin ilaçlama firmaları,mersin ilaçlama şirketleri,mersin böcek ilaçlama şirketleri,mersin böcek ilaçlama firmaları,mersin böcek ilaçlama,mersin haşere ilaçlama,mersin ev ilaçlama,mersn büro ilaçlama,mersin ofis ilaçlama,mersin site ilaçlama,mersin apartman ilaçlama,mersin bina ilaçlama,mersin kalorifer böceği,mersin kalorifer böceği ilaçlama,mezitli böcek ilaçlama,mezitli haşere ilaçlama,akbelen böcek ilaçlama,çağdaşkent böcek ilaçlama,nusratiye böcek ilaçlama,kiremithane böcek ilaçlama,sağlık mahallesi böcek ilaçlama,çavuşlu böcek ilaçlama,mersin hamam böceği ilaçlama,mersin sinek ilaçlama,mersin yakan ilaçlama,mersin yakağan ilaçlama,mersin pire ilaçlama,mersin pire ilaçlama şirketleri,kuş piresi ilaçlama mersin,kuş biti ilaçlama mersin,mersin bit ilaçlama,mersin kene ilaçlama,mersin karınca ilaçlama,mersin sümüklü böcek ilaçlama,mersin dükkan ilaçlama,dükkan ilaçlama mersin,davultepe böcek ilaçlama,tece böcek ilaçlama,mersin mezitli böcek ilaçlama,viranşehir böcek ilaçlama,pozcu böcek ilaçlama,mersin tower ilaçlama,mersin residence ilaçlama,mersin fare ilaçlama,mersin cardon ilaçlama,fare ilaçlama mersin,mersinde ev ne kadara ilaçlanıyor

Dükkân ilaçlama haşere ve böcek gibi canlılardan korunmak adına sağlıklı ve temiz bir ortamda yaşamak için yapılan uygulamadır. Dükkân sahibi olarak, mekânınıza haşere, böcek ve kemirgenlerden bulaşan hastalıklara maruz kalmamak ve dükkânınızda bulunan eşyalara zarar gelmemesi için mekânınıza dükkân ilaçlamasıyaptırmalısınız

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA