HAmam Böceği İlaçlama Mersin

HAmam Böceği İlaçlama Mersin

TEL: 0 551 137 72 07

Kokusuz ilaçlama

hamam-bocegi-ilaclama-149x150

Kokusuz ilaçlama esnasında ilaçlama yapılan alanı terketme gibi bir sorununuz bulunmamaktadır. Siz evinizde çayınızı içerken dahi ilaçlama personeli ev içerisinde uygulamayı gerçekleştirebilir. Bu ilaçlama çeşidi havaya karışmayan yeni nesil ilaçlar kapsamında olduğundan insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Kokusuz ilaçlama diye tabir ettiğimiz ilaçlama sisteminde ilaçlama sonrası temizlik yapılmaz. Çünkü bu ilaçlama türü haşerelere karşı temasa dayalı bir yöntemdir. Haşereler ilaç ile temas ettiğinde ilacı vücuduna emerler ve zamanla yok olurlar. Bu yüzden bu uygulama da İlaçlama öncesinde bir temizlik gerekmez, İlaçlama sonrasında ise 3-4 gün ilacın etkisini yitirmemesi için temizlik yapmamanızı öneriyoruz.15 gün içinde tüm hamam böceklerinden kurtulmuş olacaksınız

KESİN ÇÖZÜM İÇİN KOKUSUZ VE JEL İLAÇLAMAYI

                               AYNI ANDA İSTEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUZ

 

hamam-bocegi

JEL İLAÇLAMA

Böcek jeli de denilen bu ilaçlar, bir tüp içerisinde bulunurlar ve bunlar hamam böceklerini yok etmek için kullanılan çok çekici yemlerdir. En çekici gıda maddelerinin olduğu alanlarda bile (pastane, mutfak vb.) tercih edilmek için tasarlanmışlardır. Böcek jeli özellikle hamam böceği mücadelesinde en etkili silahtır. Jel ilaçlama yalnızca hamam böceği için yapılır ve karınca, akrep, sinek vb. haşereler üzerinde etkili değildir.

Jel İlaçlama ve Domino Etkisi: Hamam böceği jeli tipindeki bu ilaçlar, diğer böcek ilaçlarının aksine, temas yoluyla haşereleri öldürmezler. Çok çekici bir yem olduklarından amaç, haşerenin yemesini sağlamaktır. Yemi yiyen hamam böceği hemen ölmez, bir müddet yaşantısına devam eder ve genellikle yuvasında ölür. Yiyen böcekler  bir müddet sonra farklı yerlerde ölecektir. Onları diğer böcekler yedikçe döngü devam edecektir

Jel İlaçlama Hangi Bölgelere Uygulanır? Jelin uygulanacağı alanlar böcek yuvalarının bulunduğu ve gezebilecekleri yerlerdir. Buralar: Dolap içleridir.

Jel İlaçlama Öncesi ve Sonrası:   Jel ilaçlama uygulanış itibariyle en kolay ilaçlama yöntemidir. İlaçlama öncesinde herhangi bir hazırlık yapılmasına gerek yoktur. İlaçlama esnasında ve sonrasında evden ayrılınması ve temizlik yapılması gerekmez. Evcil hayvanlar da mekândan uzaklaştırılmaz. Jel ilaçlama yöntemi tamamen kokusuz olduğundan pencere, kapı gibi yerlerin açılarak mekânın havalandırılmasına gerek yoktur. Eğer ilaçlanacak alanda bebek malzemeleri veya gıda maddeleri varsa, bunları ortamdan uzaklaştırmaya ve koruma altına almaya gerek yoktur.

kalorifer-bocegi-460x282

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA