hamam böceği ilacı

hamam böceği ilacı

hamam böceği ilacı satışımız bulunmamaktadır. Ancak sizlere çok daha iyi bir çözüm olan ilaçlama hizmetini uygun fiyatlara ( Mersin merkezinde böcek ve karınca ilaçlaması ücreti 100-120 m2 bir ev için ilaçlama ücreti  50 TL dir. ) verebilmekteyiz.

 

Böylece kullandığınız ilacın işe yarayıp yaramadığı yada doğru ilacı kullanıp kullanmadığınız gibi sorunlar olmaz Uzman Ziraat mühendislerimiz kontrolünde evinize işyerinize uygun formülasyonda ilaçlar hazırlanır ve eğitimli personellerimiz tarafından titizlikle uygulaması yapılır. İlaçlamalarımız kesin sonuç verir ve garantilidir. Hamam Böcekleri her pisliği, mikrobu taşır ve bulaştırırlar. Gıda, su ve sıcağa olan ihtiyaçlarından dolayı insan olan her yerde aktiflerdir. Evlerde ilk yerleşecekleri yerler mutfak ve banyolardır. Hemen hemen bütün zamanlarını yuvalarında, delik ve çatlaklarda saklanarak geçirirler. Karanlığı sevdiklerinden geceleri daha aktiftirler. çok dayanıklıdırlar.

 

İlaçlara karşı çok çabuk direnç geliştirirler. Tecrübe, teknik bilgi, uygun insektisit ve periyodik uygulama gerekir.

 

Önerilemiz Apartman sakinlerin dikkatli olması, ilk böcek geldiğinde ise o dairenin böcek yayılmadan ilaçlatılması gerekir. İhmal edilirse diğer dairelere de yayılarak rahatsızlık verir ve masraflara neden olur. örneğin 30 daireli bir apartmanda 6-7 dairede üreme başlamışsa, bütün apartman dairelerinin komple ilaçlatılması en doğru harekettir.

Bu yapılmazsa, böcekler daireler arasında dolaşır ve sorun zaman içinde kronikleşir.hamam böceği ilacı alımı basit gibi görünmekle beraber uzmanlık ister nasıl ki insanlar için her hastalığın ilacı aynı değilse her hastalığa farklı ilaç kullanıyorsak her haşere de tek bir ilaçla etkisiz hale getirilemez sadece böceklerin 3500 den fazla türü olduğu bilinmektedir. Söz konusu sağlık olduğu için işi uzmanlara devretmek zaruridir. MERSİN BÖCEK İLAÇLAMA firmamızla irtibata geçmelisiniz.Sağlıklı Günler.

hamam böceği ilacı

hamam böceği ilacı

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA