hamam böceği

hamam böceği

hamam böceği cak, kalmak seçebilirsiniz ülke içinde açık havada tanıttı. Ama en kısa zamanda geçitten bir göz atmanız, sivrisinekler tarafından saldırdılar. Bu harika yaz zevk ve arkadaşlar ve tanıdıklar açık havada zaman geçirebilirsiniz. Bu saçma ve rahatsız edici. Bu noktada, kendilerini Sivrisinek ısırıkları korumanın yolları düşünün. Ancak, sivrisinek kremler ve spreyler olabilir karşı zararlı, ben çok iyi biliyorum. -Düşünme, özellikle de çocuklar için geliyor. Doğal kaynaklar nelerdir? yardım yeterli değildir ya da etkili bir şekilde? etkili, ama daha sık uygulanması gerekir. Zararlı değildir ve çocuklar için bebekler bile uygundur. Onların sinerjik etkisi daha iyi sivrisinek kovucu fonları daha fazla malzeme ile seçmektir en iyi bahistir. Sen-ebilmek yapmak senin kendi Sivrisinek koruma araçları vardır.

Piyasada birçok ürün vardır, söz veriyorum, koruma, kolay ve lezzetli bir koku, ama çoğu içeren bağlantıları olan araştırmalar, bu onlar için zararlıdır. Ana bileşen ürünleri ile repelentnim etkisi denir. DEET, bir gözleri ve cildi tahriş edicidir. Araştırma raporu hakkında çeşitli reaksiyonlar gibi deri döküntüleri, tahriş ve yaralar. Bu arada ilgili bile bazı nörolojik sorunlar. Özellikle sorunlu ürünler birleştiren koruma, böcek kovucu ve güneş. Ne güneş koruma etkili olmuştur gerekir sık güncellemeye ve repelentna araçları uygulamak daha iyidir, ne daha az“, diyor Primavera Life aromaterapeutkinja, Biovege Matilda Иваниш Prens ve önerir tarifleri repelentnih ilaçlar.

hamam böceği

Homeopatik ilaçlar
Biz dikkate etkileri olabilir kullanımı klasik araç korumak için sivrisinek, sadece kendini, bu soru yalvarır bir alternatif. Mükemmel bir yedek ürünleri, temel yağlar, alkol veya bitkisel özler hazırlayabilirsiniz kendinizi.
Ve eğer başarısız ısırılan önlemek böcekler, çekmek için kötü gibi belirtiler ağrı ve kaşıntı alabilir homeopatik ilaç içeren bir doğal sağlanması.
“Ben tavsiye ilaç, Allergy Relief alerjik reaksiyonlar azaltmak için, hangi hemen hemen her zaman eşlik eder, böcek sokması. Enjeksiyon yeri olabilir yaymak ve krem Kadife+, spravljenom, kadife çiçeği. Güvenli bir tatil yapabilirsiniz homeopatu bir tavsiye ilaç gibi bitki монкшуд, st john’s wort, funda veya küçük ısırgan otu“, sonucuna vardı doktor. Darko Ropac yer Homeopatik danışmanlık mersin.

YAPMAK REPELENT KENDİLERİNİ

Koku için bir kalkan deri
100 ml bitkisel temel yağlar
biz, cilt durumuna bağlı olarak
12 damla lavanta
10 damla peperminta
8 damla gül geranije

böcek boyası, böcek ilacı, böcek ilaçlama, ilaçlama,pire ilacı, jel böcek ilacı, erkan şamcı, böcek ilaçları, bayer böcek ilacı, böcek ilaçlama firmaları, ilaçlama firmaları, böcek ilaçlama fiyatları, böcek ilaçlama şirketi, haşere ilaçlama, ev ilaçlama, fare ilaçlama,

HAZIRLANMASI:
Kahverengi şişe 100 ml pomiješamo listelenen uçucu yağlar veya karışım tarifi pişirme repelentnog sprey 100 ml eklemek, baz yağ. Şişe zatvorimo ve biraz rotiramo için içeriği karışık.

Repelentni sprey, hava
40 ml alkol
60 ml su
15 damla gül geranije
12 damla sedir
8 damla citronella

HAZIRLANMASI:
Kahverengi şişe 100 ml pomiješamo alkol ve su, ve varsa ekleyin listelenen uçucu yağlar. Şişe zatvorimo ve kullanmadan önce çok protresemo.
İki yaşından büyük çocuklar için önerilen miktar uçucu yağlar yarıya. Bazı uçucu yağlar (limon veya anđelika) cilt yapmak için osjetljivijom üzerinde UVA ve UVB ışınları, bu nedenle uygulanan doğrudan güneşte dışarı çıkmadan önce, çünkü neden olabilir hiper pigmentasyon, aynı parfüm.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA