gümüş böceği ilaçlama

gümüş böceği ilaçlama

mersin ilaçlama, ilaçlama mersin, ilaçlama firması mersin, mersin böcek ilaçlama, mersin haşere, mersin ilaçlama şirketleri, ilaçlama, mezitli ilaçlama, ilaçlama mezitli, akdeniz ilaçlama, içel ilaçlama,içel,mersin,mezitli,yenişehir,akdeniz,toroslar, piri reis mahallesi, mahmudiye mahallesi, viranşehir, çamlıbel, pozcu, yenişehir, huzurkent, barbaros mahallesi, cumhuriyet mahallesi, alsancak mahallesi, mersin fare ilaçlama, mersin karınca ilaçlama, mersin salyangoz ilaçlama, mersin tarantula ilaçlama, mersin örümcek ilaçlama, mersin güve ilaçlama, mersin karasinek ilaçlama, mersin sivrisinek ilaçlama, mersin yakarca ilaçlama,mersin güvercin biti ilaçlamamersin ilaçlama,mersin haşere ilaçlama,haşere ilaçlama mersin,mersin böcek ilaçlama,mersin mezitli böcek ilaçlama,mersin fare yakalama,mersin pire ilaçlama,mersin kalorifer böceği ilaçlama,mersin karafatma ilaçlama,mersin tahta kurdu ilaçlama,mersin ev ilaçlama,mersin işyeri ilaçlama,mersin,dükkan ilaçlama,mersin büro ilaçlama,Böcekler ve haşereler yaşadığımız mekanın istenmeyen canlılarıdır. Böcekler ve haşereler tiksinti duyma özelliğinden dolayı insanlarda psikolojik etkilerin oluşmasına neden olurlar. Ayrıca bu böcek ve haşere türleri sarılık, tifüs, tifo ve sıtma gibi hastalıkların oluşmasına ve yayılmasına kaşıntı, böcek ısırığı, kızarma, ağrı gibi fiziksel şikayetlerin oluşmasına da neden olurlar. Hastalık taşıyan böcekler ve haşereler yaşadığımız mekanlarda sağlığımızı tehdit eden en önemli faktörlerden birisini oluşturmaktadır. Haşere ilaçlama ile hem bu zararlılardan kurtulmuş oluruz, hem de kendimizin ve çevremizde yaşayanların sağlığını güvence altına almış oluruz. 

 İLAÇLAMA HİZMETİ VERDİĞİMİZ ALANLAR

İlaçlama hizmeti verdiğimiz alanlardan bazılarını sıralamak gerekirse ev, apartman, daire ve otel ilaçlama servisi hizmetlerinden uçak, gemi, tren gibi her türlü aracın ve akla gelebilecek her türlü alanın ilaçlanması hizmetini vermekteyiz.

Sağlığınız Bizim İçin Önemlidir.

JEL İLAÇLAMA

Jel ilaçlamada; ilacı yiyen haşere yuvasına döner ve orada ölür, diğer böceklerde bu ölü böcek leşlerinden beslenirler. Böylece o böceğin ölüsünü yiyen diğer böceklerde ölür ve bu sistem zincirleme olarak devam eder. Bu  şekli 2000 yılından itibaren ülkemizde kullanılmaya başlanmış olup, uzun süre etkilidir. Jel ilaçlama özellikle hamamböcekleri üzerinde oldukça etkili olan bir ilaçlama şeklidir. Çevre ve insan için sağlıklı bir yöntemdir.

JEL İLAÇLAMA

1) Evcil hayvanlar için zararlı değildir.
2) Kokusu yoktur.
3) Kapı ve pencerelerin kapatılmasına gerek yoktur.
4) Evden ayrılmanız gerekmez.5) İlaçlama öncesinde hazırlık yapmanıza, ilaçlama sonrası ise temizlik yapmanıza gerek yoktur.6) Uzun süre etkisini devam ettirir.7) Jel ilaçlamada ilacı yiyen haşere yuvasına döner ve orada ölür, diğer böcekler bu ölüden beslenirler. Böylece o böceğin ölüsünü yiyen böceklerde ölür ve zincirleme olarak devam eder.8) Çevre ve insan sağlığı üzerinde hiçbir etkisi yoktur.Aksine çok uygun bir yöntemdir.

SIVI İLAÇLAMA

Haşerelerin yoğun olarak görüldüğü yerlere sıvı ilaçlama yapılmalıdır. Sıvı ilaçlama, sıvı püskürtme yöntemiyle yapılmaktadır. Örneğin; hamamböcekleri kapsüller halinde ürerler ve her bir kapsülde 35-40 adet yavru bulunur. Yılda 8-10 defa yumurtlayan dişi hamam böcekleri öldükleri zaman bile yumurta bırakırlar. Bu nedenle haşerelerin yoğun olduğu alanlarda etkili bir ilaçlamanın yapılması gerekmektedir. Sıvı ilaçlamada kısa zaman içinde sonuç alınır. Bu ilaçlamada mekanınızı kısa bir süre terk etmeniz gerekmektedir. İlaçlama bittikten sonra mekanınızı havalandırarak günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz. (Yapmanız gerekenler için  bölümüne bakabilirsiniz…)

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA