gözne böcek ilaçlama

gözne böcek ilaçlama

Evleriniz de gördüğünüz her haşere, görmediğiniz onlarca hatta yüzlercesinin işaretidir. Haşere ve kemirgenler çok hızlı çoğalırlar. Hamam böceği, kapsüller halinde yumurtlar ve bunlar sadece 30 ila 60 gün arasında ergin hale gelirler. Böylece her iki ayda eskisinden çok kat kat hamam böceği oluşur. Bildiğimiz ev faresi, bir yıl içerisinde onlarca yavru dünyaya getirir. Tek olarak gördüğünüz bir karınca bile karınca kolonisinin bir bireyi olabilir.

Ev ilaçlamasıçok ciddi ve dikkat isteyen bir iştir. Evlerimizde bulunan bebek, yaşlı veya hasta kimselerde ya da gıdalarda; bilinçsizce yapılan ev ilaçlamaları yüzünden pek çok problem oluşmaktadır. Ev İlaçlama sadece haşereleri uzaklaştırmak demek değildir. Bilinçli ve profesyonel bir ilaçlama firması pek çok ayrıntıya dikkat etmelidir. Haşerelerin giremeyecekleri ev yoktur. Market poşetinden, evcil hayvanınızın üzerine yapışarak, camları açtığınızda havadan gelenler kısacası her şekilde evlerinize girebilir.Evinizin temiz olması haşere olmayacağının bir garantisi değildir.

mersin ilaçlama,ilaçlama mersin,mersin haşere ilaçlama,haşere ilaçlama mersin,haşere ilaçlama firmaları mersin,mersin haşere ilaçlama firmaları,mersin ilaçlama şirketleri,mezitli böcek laçlama,mersin mezitli böcek ilaçlama,mersin pire ilaçlama,mersin ev ilaçlamaKARINCALAR (DESENSİTİZASYON) İLAÇLAMA

Siyah karınca türleri için siyah, kahverengi, Kırmızı, 2-4 mm, boyutu, renkleri bir yeri vardır. Kanatlı karınca türü ise 5-8 mm uzunluğunda Kahverengi ve iki uzun kanadı.Yuvalarını su ve yiyecek kaynaklarına yakın ve rotaları da bu serinin bir parçası inşa eder. Genellikle ev içinde işçi karıncaların yiyecek ararken bir sonucu olarak kabul edenler. Çatlaklar, delikler, süpürgelik panoları, saksı içinde iç içe. Koloniler halinde yaşarlar.

TAZMİNAT SAĞLIK

Ve neden enfeksiyonları salmonella hastalığı staphilacoc.”

KONTROL YÖNTEMLERİ

Onların rota izlemek yürümek ve yuva ile birlikte olmak, ve bu tedbir alınmalıdır. Hazır pestisitler ve yemler için piyasada kullanılabilir ama tam olarak hedef kitle almaz çünkü başarı şansı daha az.Bireysel mücadele zaman ve ekonomik kayba hem de. Profesyonel bir uygulayıcı olarak kullanılmamalıdır.

KARINCALAR TÜRLERİ

Kokulu Ev Karıncalar

3 mm uzunluğunda, kahverengi renkli.Ezilmiş hindistan cevizi kokusu bir koku çürümüş benzer yayarlar.

Çılgın Karıncalar

3 mm uzun, siyah.Bacak ve antenleri çok uzundur.İsimleri hızla belli bir yöne doğru yürümeye alışkanlığı almış gibi zigzag hareketler yaparak gitmiyor.

Arjantin Karınca,

Az 1.5 mm boyunda altın sarısı renginde,küçük bir binada bulunan karınca türü.

Boyutları ve renkleri nedeniyle sık sık biraz daha büyük olan Firavun karınca, ile karıştırılıyor.Anten segmentinde 10 ve 3 kollu hırsız karıncalar.

Ateş Karıncaları

0.3-1.0 işçileri uzunluğu cm arasında değişir.Kırmızı kahverengi renk.Isırma karıncalar diğer özelliği kolayca ayırt edilirler.

Firavun Karıncalar

Çok küçük 3mm boyunda,sarı renklidir.Kolayca diğer karınca türleri ile karışabilir.Üç bölümden(parça)sonunda anten çomak vasıtasıyla ayırt edilebilir.

Marangoz karıncalar

Bu tür, çoğunlukla kırmızı,siyah, kahverengi, değişikliklere göre 1,5 cm.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA