fare yakalama yöntemleri mersin

fare yakalama yöntemleri mersin

Bazen denek olarak bazen de evcil hayvan olarak ve bazen de bir an önce yok edilmesi gereken bir haşere olarak tanınan fareler, hayvanlar familyasının en eski türlerinden biridir. Çok farklı türleri olmasına rağmen evimize, apartmanımıza giren türleri oldukça zararlı olan türlerdendir. Bu nedenle de onlardan bir an önce kurtulmak gereklidir.

 

Farelerin Özellikleri ve Fare Türleri

Yeryüzünün tüm kara parçalarında yaşabilen, çok fazla türe sahip olan, çok hızlı kaçıp çok iyi gizlenebilen, genellikle böcek, ot, tahıllarla beslenebilen bir haşeredir. Genellikle pis ortamlarda bulunurlar ve pek çok hastalığı da aktif olarak taşırlar. Peki fare türleri nelerdir?

  • Ev Faresi
  • Fındık Faresi
  • Çatı Faresi
  • Lağım Faresi
  • Pamuk Faresi

Farelerle Mücadele Yöntemleri

Çoğu kişi farelerle mücadele etmek için çok farklı yollara, çok farklı fare yakalama teknikleri ve uygulamalarına başvurmaktadır. Özellikle yapışkanlarla, fare kapanı ile ya da kapı, pencere gibi dışa açılan noktaları açarak bu haşerelerden kurtulmaya çalışmak kesinlikle yanlıştır. Fareden kurtulmanın en kesin çözüm yolu elbette ki fare istasyonları kurmaktır. Fare istasyonları kurarak her fare türünden çok kısa bir süre içinde kurtulabilirsiniz.

Sarıyer’de her zaman sizlere en kaliteli hizmetleri sunan ve arasında en kurumsal konumda olan mersin Böcek İlaçlama firmamız, fare ilaçlama işlemlerinde de sizleri en kısa sürede fare şikayetlerinizden kurtarmaktadır. Bizlere ulaşmak için çağrı merkezlerimizi dilediğiniz günde ve saatte arayabilir, ilaçlama talep formlarımızı doldurabilirsiniz.olarak
olarak fiyatlarımız, bütçelerinizi zorlamayacaktır.Ve değişkenlik göstermemektedir.

Yaşam alanlarımızda haşereler varsa , size sunulan böcek ilaçlam fiyatlardan çok hizmet alacağınız ilaçlama fiyatlarının tecrübesine ,ruhsatlı olup olmadığına önem vermemiz gerekmektedir.Çünkü eğer fiyatı çok ucuz olan bir firmayı sadece uygun fiyatlı olduğu için seçtiğimizde haşerelerden kurtulma oranımız düşecektir. Oysa ki bizlerin haşerelerden güvenle ve kalıcı olarak kurtulmamız için mutlaka fiyatından önce güvenilir fiyat olup olmadığına bakmamız gerekmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA