fare yakalama mersin

fare yakalama mersin

Güve türlerinin en yaygın böcek ilaçlama uygulamalarımız sayesinde sağladığımız tarımsal alanlarda ilaçlama. Güve ilaçlama işlemleri firmamız tarafından uygulanan ve Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlı, insan sağlığını ve çevreyi korumaktır. Güve, kapalı/açık gerçekleştiriyoruz sıvı, kokulu, kokusuz, jel, ilaçlar ve prosedürleri tüm alanlarda kalıcı çözümler sağlar.

En Yaygın Alanlar

Kıyasla alanlarında türleri farklı. Güve ile mücadele operasyonları Türüne göre, doğru ve kesin sonuçlar sağlamak için bir diyet bir değişiklik gösteren profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Şirketimizde eğitimli personelimiz ile, tüm haşere türleri hakkında gerekli eğitimi almış. Bu haşere tüm türlerini tanımak operasyon ekibimiz, profesyonel bir grup olarak uyguluyor. Bu tür alanlarda gerçekleştirecek belirlemek için yöntemler kullanır ve buna göre ilacın dozunu ayarlamak olacaktır.

Türleri
•Tahıl Güvesi
•Ahşap Güve
•Halı Güvesi
•Deri Güve

Operasyonlar ve Kayıplar

Kısa bir süre içinde çarpma işlemini gerçekleştiren ve çok kısa bir süre içinde mevcut çevre 7/24 yayılan böcekler ile mücadele ediyoruz. Bu zararlı organizmaların hasarı en aza indirmek için, ve Ara vermeden sağlıklı yaşam çevreleri oluşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bu hayvanlar, hangi göre değişir bu tip beslenme alışkanlıkları, yeme bitkileri alanları, otlayan deri ürünleri mağaza dolaşmak halı evi, kemirerek insanlara maddi zarar ahşap mobilya hemen hemen her alan.

Ekonomik fiyatlarla ilaçlama güve mali kayıpları en aza indirmek için yapıyoruz. günde 24 saat ve haftada 7 gün, bizim hizmet içinde kelebeklerin kurtulmak için.

fare yakalama mersin

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA