erdemli böcek ilaçlama

erdemli böcek ilaçlama

erdemli böcek ilaçlama

erdemli böcek ilaçlama

erdemli böcek ilaçlama profesyonel bir hizmet gereklidir.Dönemler iki püskürtme en az 15 gün için gerçek bir çözüm durumunda yetişkin böcekler ve yumurta İlk canlılar gereklidir. İkinci uygulama yumurta net sonuçlar ilaclanar gelen yumurtadan böcekleri içinde yumurta, patlamayı bekleyen ,sol.

Kahverengi Bantlı Hamamböceği
Kahverengi Bantlı Hamamböceği ilaçlama Fiziksel Özellikleri

Renk yoğun açık sarı,bazen pembe, koyu kahverengi.Yetişkin uzunluğu 10 ila 14 mm.Toplucave arkaya doğru genişliyor kadın vücudu,kanatları kısadır.

Yaşam Evreleri
Hamam böceği Yumurtaları yaklaşık 5 mm uzunluğunda ve 2 mm genişliğinde, koyu sol rengi kahverengi çizgili kahverengi, 16 yumurta civarında. Paketin içinde 15-20 yumurta 7-10 gün aralıklarla.

Barınma Alanları
insanlar nerede bir yaşam alanı oldukça iyi, bu tür kanalize Evin arkasındaki buzdolabı , elektronik ve mobilya iç mekan çöp kutuları, merkezi ısıtma kazanları çok ortak parça var.

Koruma İpuçları
Gün ve gece, bu böceklerin en önemli özelliği dolaşıp saklanıyor, yetişkin ve perileri çok hızlı ve hareketli.içinde bir kıpırtı onlar kendilerini yere atmak uçmak.desteğin gerekli olduğu gibi profesyonel bir şirket.

Oryantal Hamamböceği
Oryantal hamam böceği ilaçlama Fiziksel Özellikleri

Dişilerin rengi siyaha çalan koyu kahverengi ve rengi kırmızımsı kahverengi, koyu olan erkeklerde. Yetişkin uzun 13-30 mm.Erkeklerde, karın dişiler sonuna kadar ön kanat ilerleme olsa da, iyice ön kanat çekmiş.

Yaşam Evreleri
Oryantal hamam böceği 1-1,5 renk uzunluğunda, parlak siyah cm.İki Erkek bu tür, kahve renkli kanat dişiler oval yapısı erkeklere göre daha zayıf. Yumurta uzunluğu 10-12 mm paketi ve rengi kahverengi siyahımsı. Erkek perileri tek tek dışarı 7-8 gömlek (9-10 yetişkin değiştirerek gömlek.perileri

Barınma Alanları
Sıcak gündüz saatlerinde yetişkin ve perisi ve karanlık yerlerde saklanır. Vücudun rahatça yuvalarına yerleşti duvar çatlak ve duvar boşluğuna yakın odun aralıkları arasındaki çatlaklar, kapı ve pencere çerçeveleri için düz.Yaz aylarında, sıcak yerlerde,çöp, kanalizasyon ve uzak yerlerde yaşıyorlar, yapı ve benzeri, kanalizasyon gözlenen olmaya devam ediyor.

Koruma İpuçları
B. orientalis belirlenmiştir bu ilişki türü ile bakteriler, protozoalar, nematodlar ve bazı. Mücadele ve barınak ve üreme dışında dikkat, bulmak ve yok etmek için araştırmak iyi gibi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Call Now ButtonHEMEN ARA