ilaçlama mersin

ilaçlama mersin
Alman Hamamböceği
0.5-1 cm boyunda, kahverengi, en hızlı üreyen hamam böceğidir. Bıraktığı bir pakette 40-48 civarında yumurta vardır. Bir dişi yılda 30.000i bulan sayıya ulaşabilir, ömrü bir yıldır. Kuru ve sıcak yerleri sevdiği için halk arasında KALORİFER BÖCEĞİ de denir. Çok pistirler ve her şeyi yerler. Her pisliği, mikrobu taşır ve bulaştırırlar. Gıda, su ve sıcağa ihtiyacından dolayı insan olan her yerde aktiftir. Evlerde ilk yerleşeceği yer mutfak ve banyolardır. Hemen hemen bütün zamanını yuvalarında, delik ve çatlaklarda saklanarak geçirirler, karanlığı sever ve geceleri aktiftirler, çok dayanıklıdırlar, ilaçlara çok çabuk direnç kazanırlar.

Amerikan Hamamböceği
Erginleri ortalama 2-3 cm boyunda Kanatlı kırmızımsı kahve renginde en büyük hamam böceği türüdür. Bütün insanların yediği ve yemediği her şeyi yerler, kağıda kadar. İçinde 14–16 yumurta bulunan paket yaparak her mevsim ürerler. Genelde toplu koloniler halinde yaşarlar, 15 ay kadar ömrü vardır. Nemli, sıcak ve pis yerleri severler kanalizasyon, kazan dairesi, depo, bodrum, ambalaj içleri …gibi yerleri istila ederler. Genelde endüstriyel işletmelerde çok görülürler.

Oryantal Hamamböceği
1–1,5 cm uzunluğunda parlak siyah renklidir. Erkeklerde iki kahve renkli kanat vardır. Dişiler oval erkekler ise daha ince yapıdadır, halk arasında KARAFATMA olarak da anılırlar. Genelde lağım sistemi, bodrum, depo, bina boşlukları ve daha az olarak da ev içlerinde yuvalanırlar. Havalar ısınınca komşu binalara kadar her yeri istila ederler, kış aylarında ana yuvalarına çekilirler. Ömrü 6 aydır, her türlü gıda ve organik maddeyi yerler.

Sıcak ve nemli ortamları seven böcekler, insanoğlunun yaşadığı neredeyse her yerde barınabilmekte ve hızla üreyerek insanoğlunun etkileşim içinde bulunduğu her yere mikropların yerleşmesini sağlayabilmektedir. Milyonlarca farklı türlerle dünya yaşamına adapte olan ve birçoğu “ölümcül” hastalıklara neden olan; bakteri, mantar, virüs gibi mikroorganizmaların doğrudan insan bedenine bulaşmasına neden olan böcekler, “yalnızca doğru şekilde yapılan” ilaçlama işlemleriyle yok edilebilir. Firmamız böcek ilaçlama hizmetlerinin tamamını Sağlık Bakanlığı ruhsatı ile gerçekleştirmekte ve ilaçlama konusundaki uzmanlığı ile böcek sorunlarına kalıcı çözüm sağlayabilmektedir. Böcek ve haşere ilaçlamahizmetlerinde uzmanlığımıza ve deneyimimize güvenerek; işyeri, ev ve depo fark etmeden %100 çözüm Garantisi vermekteyiz. Bakanlık onaylı ilaçlarla uygulama yapan firmamız, insan sağlığına zarar veren kimyasalları gelişi güzel bir biçimde etrafa saçan korsan kişilerden farklı olarak böcek ve haşere sorununa uzman bir bakış açısı ile yaklaşmaktadır. Binlerce farklı sınıfa ayrılan haşere ve böcekler, bulundukları ortamdaki “inorganik” maddeleri dahi yiyerek uzun süre boyunca yaşayabilir. Bu sebepten ötürü bilgisizce yapılan ilaç uygulamaları, kullanılan kimyasalların böceklere zarar vermekten ziyade daha rahat beslenmelerine dahi neden olabilir. Bu tür yanlış kullanılan ilaçlar böceklere besin olurken, bir yandan da bağışıklık sistemlerinin bu tür kimyevi maddelere karşı direnç kazanmasına neden olur. Haşere ilaçlama konusunun uzmanlık gerektirmesinin temel nedenlerinden biri olan bu durum, herhangi bir bilgi sahibi olmadığı hale böcek ilaçlama işleri gerçekleştiren kişilerin sorunun daha da büyümesine bizzat katkı sağlamasına neden olmaktadır. Firmamız bünyesinde hizmet veren uygulama ekiplerimiz, böcek ve haşereler konusunda eğitim almış uzmanlardan oluşmaktadır. Her böcek türü için kullanılması gereken ilacın farklı olması, sorunun niteliğine göre uygun ilaç karışımlarının hazırlanmasını gerektirir. Tüm bunların dışında uygulanan ilaçların sadece böcekleri hedef alması ve insan sağlığına zarar vermemesine de dikkat edilmelidir. Birçok farklı konuya dikkat edilmesi ve sorundan kurtulmak için geniş bir alanda bilgi sahibi olunması gerekir. Firmamız garantili ilaçlama çözümleriyle sorundan kısa süre içinde ve ekonomik fiyatlarla kurtulmanız için hizmet vermekte, böcek ve haşerelerin yaşam alanınızı geri dönmemek üzere terk etmesini sağlamaktadır.ilaçlama mersin

akbelen böcek ilaçlama,alo böcek, alo böcek mersin, böceğe karşı ilaçlama mersin,çağdaşkent böcek ilaçlama, çavuşlu böcek ilaçlama, davultepe böcek ilaçlama, dükkan ilaçlama mersin, ev ilaçlama fiyatı mersin,fare ilaçlama mersin,haşereböcek için ilaçlama mersin,kiremithane böcek ilaçlama, kuş biti ilaçlama mersin, kuş piresi ilaçlama mersin,mersin alo böcek,mersin alo böcek ilaçlama, mersin alo ilaçlama, mersin apartman ilaçlama,mersin bina ilaçlama,mersin bit ilaçlama,mersin böcek için ilaçlama, Mersin böcek ilaçlama, mersin böcek ilaçlama firmaları,mersin böcek ilaçlama şirketleri, mersin cardon ilaçlama, mersin dükkan ilaçlama, mersin ev ilaçlama, mersin fare ilaçlama, mersin hamam böceği ilaçlama, mersin haşere ilaçlama, mersin ilaçlama firmaları,mersin ilaçlama şirketleri, mersin kalorifer böceği, mersin kalorifer böceği ilaçlama,mersin karınca ilaçlama,mersin kene ilaçlama,mersin mezitli böcek ilaçlama, mersin ofis ilaçlama, mersin pire ilaçlama, mersin pire ilaçlama şirketleri,mersin residence ilaçlama, mersin sinek ilaçlama, mersin site ilaçlama, mersin sümüklü böcek ilaçlama,mersin tower ilaçlama,mersin yakağan ilaçlama, mersin yakan ilaçlama, mersin yılan ilaçlama, mersinde ev kaça ilaçlanıyor,mersinde ev ne kadara ilaçlanıyor, mersn büro ilaçlama, Mezitli bocek ilaclama, mezitli haşere ilaçlama, nusratiye böcek ilaçlama, Pozcu böcek ilaçlama, sağlık mahallesi böcek ilaçlama, tece böcek ilaçlama, viranşehir böcek ilaçlama

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA