davultepe böcek ilaçlama şirketleri

davultepe böcek ilaçlama şirketleri

, gerçekçi ve ekonomik mücadeleyi sağlar.

     ULV ile amaç dezenfektanın havada uzun süre askıda kalacak şekilde partiküllere bölünerek hava ile temas süresini uzatmak ve dezenfeksiyonda kesin sonuca gitmektir.

     Dezenfeksiyon işlemi sessiz, kokusuz ve çevreyi rahatsız etmeyen bir uygulamadır. Uygulama yapılan alanın boşaltılmasına veya kapalı kalmasına gerek yoktur. Dezenfeksiyon ve antisepsi için kullanılan kimyasallar mikroorganizmaları öldürücü ve üremelerini durdurucu etkiye sahiptir.

     Kullandığımız kimyasalların tamamı Sağlık Bakanlığının kullanım izni verdiği kimyasallardan oluşmaktadır.

ULV makineleri kullanılan insektisiti mikronlarına ayırarak uzun süre havada askıda kalmasını sağlamaktadır.

3. TERMAL SİSLEME ve SIRT TİPİ ULV MAKİNESİ

     Büyük alanların hızlı ve etkili bir biçimde ilaçlanmasına imkan tanıyan ve insektisitin sıvı formdan buhar formuna geçişini sağlayan sırt ulv’si ve termal sisleme makinesi ilacın en ufak çatlak ve girintilere ulaşmasını sağlar.

4. JEL UYGULAMASI

     Özellikle hamamböceği türleri üzerindeki etkisini kanıtlamış olan bu yöntem diğer insektisitlerin uygulanamayacağı elektronik kontrol panoları, suya ve neme karşı hassas cihazların bulunduğu ortamlarda güvenle kullanılır.

5. RODENT (KEMİRGEN) MÜCADELESİ

     Kemirgenler ürünlerimizi, mallarımızı ve sağlığımızı tehdit etmektedirler. Her gün vucut ağırlıklarının 10’da 1’i kadar gıda tüketirler, 8 kez dışkılarını yaparlar. İdrarları dışkıları salyaları ve tüyleri ile insan sağlığı açısından büyük tehlike oluştururlar.

     Ürünlerde olduğu kadar binalarda da maddi kayıplara neden olurlar. Kabloları kemirerek kolaylıkla yangına sebebiyet verebilirler. Gaz ve su borularına zarar verirler.

     Bu nedenle zamanında kontrol, gelecekteki uygulamaların büyüklüğünü, oluşabilecek maddi kayıp ve hastalık risklerini önlemiş olur. Yapılacak uygulamanın Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık bakanlığının onayladığı ilaçlar ve yöntemlerle yapılması önemli bir husustur.İşte bu profesyonel yaklaşım ile faaliyet gösteren EKODES ilaçlama, ekolojik dengeleri bozmadan kalıcı çözümler üreterek sorununuzu ortadan kaldırır.

     Firmamız tarafından kemirgenlere karşı uygulanan mücadele yöntemleri

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Call Now ButtonHEMEN ARA