böcek ilaçlama

böcek ilaçlama

böcek ilaçlama

böcek ilaçlama

böcek ilaçlama yaklaşık 3 cm çok küçük ve çoğu zaman fındık faresi olarak adlandırılır, renklerigenel gri, büyük kulaklar, göz ve burun küçük olmasıdır. Siyah pirinç büyüklüğünde ve oval kir. Onlar çok iyi tırmanıcı ve leaper olan, gıda merkezine yakın onların yuva boşlukları ve mekanların çevresinde bok saç ev yapar ve iş yerine yerleşir. Onlar çok çabuk, gebelik 18-21 gün ve 5-8 yavrularını yaptıkları her zaman sürer ürerler. 5-10 yıl döllenmiş. Koku çok güçlü bir duygusu vardır. Yetişkin bir ev fare 0.5 cm delikten geçer yüksek 4 metre atlayabilir.
(Rattus ne vegicus)

Lağım faresi kuyruğu hariç 18-25 yetişkin boyunda cm ve 200-600 gr ağırlığındadır. Beyaz renkli iri siyah saçlı kahverengi karın gri ile künt bir burun, küçük gözleri ve kulakları. Kanalizasyon sıçanlar yol boyunca toprak altında nehir kenarlarında bina dışında depolarda daha kanalizasyon sistemi, bodrum ve alt katları ile binalar, çöp ve beton yığınları altında yuva yaparlar.Iki yetişkin künt kapsül formunun dışkı uçları ve uzunluğu 20 mm ye kadar olabilir. Yetişkin 2-5 ay bir yıl canlı olur. Gebelik 3 hafta sürer. 3-6 yıl 7-8 kez yavrularını ve yavrularının doğum verebilir. Güçlü koku ve işitme sahiptirler. Kolayca geçebilir fazla 12 mm arasında değişir, onlar 15 metre yükseklikten atlayabilir. Kemirmek ve en sık yangınlara neden çünkü elektrik kablolarını kemirmek istiyorum.
ÇATI FARE
(Rattus rattus)
16-21 cm boyunda ve kuyruk haricinde Yetişkin çatı sıçan, 80 ila 300 g ağırlığında. Sivri burun, büyük kulaklar ve gözler çok iyi dağcılar, kahverengi veya siyah saça sahip bulunmaktadır. Bina içi ve çatı, çöp altında ve odun yığınları içinde yaşarlar. Böyle yetişkinlerin dışkı pisliği olarak sıçan Kanalizasyon ama işaret etti. Çatı fareleri 4 ay ve 12 ay, sen olgun olacak. Bir seferde 4-8 yavru doğurur ve yılda 6 nesiller verebilir. Daha fazla 12 mm arasında değişir, kolayca geçebilir. Fareler leptospirosis, Selmonell, bruselloz, kuduz ve? Hastalık gibi bir çok API, ya da büyük bir tehlike oluşturmaktadır.

Böcekler ve ön göğüs bölgesinde iki koyu bant olarak bilinen açık kahverengi Isıtma taşırlar.10-12 mm yerden yere şimdi bir köylü boyundadır.çok veya taşınabilirler.b zararlı tür çarpma yumurta ve yoluyla ürer. Onlar yumurta yavruların sonra götürürler.18 gün içinde yumurtalarını gitti yerde onları taşıyan sırtlarında bir böcek yumurta vardır 35-40 yumurta ürerler.ha kapsül kapsül hamamböceği yumurtalar 8-10 kat yumurtlayabilirler içinde çıkar.yıl. onlar bile yumurtalarını zaman diş hamamböceği ölür.

Yiyebilir.h kir türleri her şey, mikroplar taşıyan ve ilk bulaştırırlar.ev alanında bulunan bu hamam böceği türleri yerleri yerleşmiş bulunduğu, bu nedenle gece çıkarlar.neml, hoşlanırlar.kaz daire sıcak ve kirli yerlerde dışarı gibi mutfak ve banyolardır.karanlıg , gıda bulunurlar.genellikl ağır görülürler.b böcekler gibi depo bodrum altı yerlerde yiyecek zehirlenmesi, tüberküloz, hepatit, mantar hastalıkları yerleştirir ve çeşitli hastalıkların mikropları taşımak gibi bulaştırmak.
Amerikan hamam böceği
(Periplaneta americana)

Amerikan hamam böceği: Genellikle 2 ila 3 cm uzunluğunda. Kanatlı her şeyi, sıcak ve kirli yerler mutfak ve banyolarda en severler.ev sahiptirler.15 ay ömrü vardır.neml, yeteneği yiyen insanların hamamböceği türü yemek yedik türüdür.b kahverengi büyük hamamböceği kırmızımsı, bu zararlı tür daha rastlanır.karanlıg severler.
Bu zararlı tür biz yüzlerce girişini anlamına yaşadığı boşluk girmek için hamamböceği yaşadığı alana çeşitli şekillerde girebilirler.b edilir. Üreme sürekli evimizi istila devam ediyor ve kısa bir süre sonra ederler.b derece dayanıklı böceklerdir. Bilinçsizce, gelişigüzel ilaçlama bu böcekleri ortadan kaldırmak için yeterli olmayabilir yaptı. Bu böceğin bireysel mücadelesi oldukça da etkili bir mücadele ile haşere türleri artar.b bu dönem üreme sırasında zaman mücadele ve zaman ve ekonomik kayıp, yol açar.ayn olarak başarılı kısmi mücadeleler ile yapılan çeşitli ürünler satın zordur.bireysel uygun ilaç ve periyodik uygulama gerekir.davultepe ilaçlama,davultepe haşere ilaçlama,mersin apartman ilaçlaması,mersin ev ilaçlaması,mersin tekne ilaçlama,Mersin Mezitli İlaçlama firmaları,Mersin Pozcu İlaçlama firmaları,Mersin İlaçlama Çeşitleri,mezitli ev ilaçlaması,mezitli fare ilaçlama,mezitli hamamböceği ilaçlama,mezitli kene ilaçlama,mezitli sinek ilaçlama,mezitli viranşehir ev ilaçlaması,mezitli sıçan ilaçlama,pozcu ev ilaçlaması,pozcu fare ilaçlama,pozcu hamamböceği ilaçlama,pozcu kene ilaçlama,pozcu kokulu ilaçlama pozcu kokusuz ilaçlama pozcu otel ilaçlama pozcu sinek ilaçlama,tarsus böcek ilaçlama,tarsus pire ilaçlama,tarsus sinek ilaçlama,tarsus sivrisinek ilaçlama,mersin ilaçlama firmaları,
mersin böcek ilaçlama,mersin mersin haşere ilaçlama,mersin pire ilaçlama,mersin kene ilaçlama,mersin bit ilaçlama,çağdaşkent ilaçlama,pozcu ilaçlama,yenimahalle ilaçlama,viranşehir ilaçlama,tece böcek ilaçlama,osmaniye böcek ilaçlama,,viranşehir haşere ilaçlama,mersin forum böcek ilaçlama,mersin tarantula ilaçlama,mersin örümcek ilaçlama,mersin fare ilaçlma,mersin cardon ilaçlama,mersin çiyan ilaçlama,mersin gümüş böceği ilaçlama,mersinde ilaçlama yapan firmalar,ev ilaçlama mersin,mersin otel ilaçlama,mersin fabrika ilaçlama,mersin fumigasyon,mersin konteynır ilaçlama,mersin gemi ilaçlama,mersin hotel ilaçlama,mersin pansiyon ilaçlama,mersin böcek ilacı,mersin hamam böceği,mersin böceği,mersin böcek,mersin ev ilaçlama,mersin büro ilaçlama,mersin yurt ilaçlama,mersin ucuz ilaçlama,mersin etkili ilaçlama,mersin garantili ilaçlama,mersin öğrenci evi ilaçlama,mersin bahçe ilaçlama,mersin bahçeli ev ilaçlama,mersin ilaçlama firmaları,mersin ilaçlama şirketleri,mersin depo ilaçlama,mersin antrepo ilaçlama,mersin okul ilaçlama,mersin hastahane ilaçlama,mersin araç ilaçlama mersin araba ilaçlama,mersin minibüs ilaçlama,mersin çamlıbel ilaçlama,akdeniz haşere ilaçlama,silifke böcek ilaçlama,kazanlı haşere ilaçlama,karaduvar böcek ilaçlama,demirtaş böcek ilaçlama,mersin akaryakıt istasyonu ilaçlama,mersin akaryakıt istasyonu ilaçlama,mersin sanayi ilaçlama,mersin sağlık mahallesi ilaçlama,mersin iş yeri ilaçlama,mersin yayla evi ilaçlama,gözne ilaçlama,ayvagediği ilaçlama,erdemli ilaçlama,kuyuluk haşere ilaçlama,kuyuluk ilaçlama,viranşehir böcek ilaçlama firması,viranşehir haşere ilaçlama,toroslar böcek ilaçlama,selçuklar böcek ilaçlama,kurdali böcek ilaçlama,akbelen böcek ilaçlama,güneykeny haşere ilaçlama,güneykent böcek ilaçlama,sağlık mahallesi haşere ilaçlama,kara böcek ilaçlama mersin,böcek ilaçlama mersin,haşere ilaçlama mersin,haşere ilaçlama firmaları mersin, firmaları mersin,böcek ilaçlama şirketleri mersin,ilaçlama mersin,haşere ilaçlama şirketleri mersin,alo böcek mersin,mersinde haşere ilaçlama,mersinde böcek ilaçlama,mersinde ilaçlama firmaları,mersinde ilaçlama şirketleri,mersinde haşere ilaçlama firmaları,mersinde haşere ilaçlama şirketleri,mersinde haşere ilaçlama servisleri,mersinde firmaları,mersinde böcek ilaçlama şirketleri,mersinde böcek ilaçlama servisleri,haşere ilaçlama firmaları mersin,ilaçlama fiyatları mersin,mersin ilaçlama fiyatları,tarsus ilaçlama şirketleri,mersinde ilaçlama şirketleri

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Call Now ButtonHEMEN ARA