böcek ilaçlama şirketleri mersin

böcek ilaçlama şirketleri mersin

böcek ilaçlama şirketleri mersin

böcek ilaçlama şirketleri mersin yılan ilaçlama yılan zehri veya veno) belirli yılan türü tükürük bezleri değiştirildi tükürük firmalariyila üretmek. Zootoksin-bezleri ve diğer omurgalılar parotis bezinin salgıladığı değişti, ve genellikle başın iki yanında, gözü arkada ve aşağıda yer almaktadır. Bu kılcal boru veya diş saklandığı yerden alveollere kadar gelen oluklu borumsu ile veno. Yılan birçok farklı enzim ve proteinlerin zehir. Bu proteinlerin çoğu insan, ama bu toksinlerin bazıları için zararsızdır.böcek ilaçlama şirketleri mersin

böcek ilaçlama şirketleri mersin

böcek ilaçlama şirketleri mersin

Yılan zehiri öncelikle kendini korumak için yılan, öldürmek, özet av ve avcılar. Her yıl dünyanın dört bir yanından insanların zehirli nedeniyle çok sayıda can kaybı nedeniyle yılan zehirlenmesi böcek ilaçlama şirketleri mersin.

Yılanlar zehirli hayvanlar ile hayvan dünyanın en karmaşık olanıdır. Zehir içerik türler göre değişir. Sadece zehir türü bileşenleri, yılan yaşına, sezona ve sıcaklığına göre değişebilir. ,% 90’dan fazla zehir protein kuru. Çoğunlukla farklı enzimler, non-enzimatik fakat toksik olmayan toksinler ve Sinir Büyüme Faktörü (NGF), proteinler gibi. Enzim Viper venom ve%80-90% bu oran elapid zehir tutarken 25-70 civarında. Fonksiyonunun bileşenleri bazı zehirli bir sır.

sayfanın başına dön

Yılan İlaçlama Mücadele Yöntemleri

Yılan yapısının bir parçasıdır. Bu güne kadar, bu insanlar tarafından sürekli yaratıklar ve bir tehdit olarak görüldü, tahrip edilmiştir. Bazı yöntemler onları öldürmek için, bazı tutmak için tasarlanmıştır süre kontrol. Mücadelede yılanlar, birçok farklı teknik vardır.

İlk pit delik kendilerini yılan ve am bir mevsimlik çalışan kanalda canlı. Fare, köstebek gibi hayvanlar kazı çukurları onlar kullanıyorlar. Yılan, bir fare ya da kurbağa doğası, doğal av gibi mutlaka civarında. Yılan kontrol muharebe.

Biyolojik Mücadele Yılanlar

Sera bahçe ya da nohut etrafında yılanlar etkilidir tutmak struts. Tuz yakıt yaprk ve yılan uzak tutacak. Yine çok bilinen, ama çok daha etkili değildir sarımsak ekimi yöntemi. Çok etkili bir başka yöntem bahçe bölümünde kirpi.

Yılan Kimyasal Mücadele / İlaçlama

Yılanlar, keskin kokulu maddeler sevmiyorum. Bu nedenle, yılan keskin-ilaçlama kokulu kimyasallar kullanılır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA