böcek ilaçlama

böcek ilaçlama

böcek ilaçlama
böcek ilaçlama

böcek ilaçlama

böcek ilaçlama

Doğa yaşadığımız açık ya da kapalı alanlarda, virüs ve hastalık taşıyan çeşitli zararlı tehdit eden, insan sağlığına ve çevreye karşı kimyasal ya da biyolojik yollarla, yapılan kullanarak uygun ekipman dekontaminasyon uygulama.

Günümüzde sağlık açısından oldukça önemlidir püskürtme süreci. Ortamlarda yaşıyoruz ve bazı gözlemler ve araştırmalar için ciddi bir tehdit olduğunu, bu haşaratı kurtulmak için öncelikli olarak sağlığımız yapılmalıdır. Böceklerin üreme ortamı değil, sadece onun soyundan gelenlere görünür atılmalıdır bu musibetleri. Bu mümkün olabilir sadece profesyonel haşere kontrol yöntemleri ve ekipman seçimleri ile.

İlaçlama yöntemleri nelerdir?

Kokusuz sprey: sprey Sıvı temas ve böcekler için etkili bir yöntemdir. Günlük hayatımızda, en çok tercih edilen herhangi bir kısıtlama olmadığı için püskürtme yöntemi. Vazgeçilmesi için çevre ilaçlama sırasında, kapatma, ya da kapsamlı bir hazırlık yapmaya gerek yok.

Pestisit olan kokusuz etkili olduğu zararlılar? : Sinek, sivrisinek, karınca, hamamböceği, hamam böceği, kalorifer böceği, hamam böceği, güve, tatarcık sineği, jomokers

İnsektisit kokusuz ölür böcekler değil mi? Ölü kokusuz böcek ilacı böcekleri öldürmek zor değil. Pire, kene, ağaç kurdu, salyangoz, kırkayak, kırkayak, yaban arısı, tespih böceği bu

Kokulu sprey: püskürtme yöntemi ile uygulanan yoğun sıvı dekontaminasyon işlemi yerlerde böcekler. Mücadele böcekler zor uygulanan bir yöntemdir. Böcekler üzerinde etkili olduğu için koku teması ile, uygulama alanları, kapı ve pencereler 2-4 saat süreyle kapalı tutulmalıdır. Açıkta gıda ürünleri, uygulama öncesinde, mutfak malzemesi, giyim, büyük çöp torbaları ve kullandığımız şeyler koyarak temizleme gibi çocuk ürünleri ve oyuncaklar, sıkıca bağlı olmalıdır. Eğer akvaryum dışına varsa önceden beslenen hayvanlar, püskürtme kaldırılmalıdır.

Püskürtme sonra, alanında 2-4 saat uygulama kapı ve pencereler nefes açtı ve iyi havalandırılmış olmalıdır tutmak, sonra Kapat. Temas halinde olduğumuz kullanım alanları veya iyice deterjan ve su ya da diğer öğeleri ile yıkanıp temizlenmelidir.

Jel ilaçlama : hamam böceği, hamam böceği, kalorifer böceği, ilaçlama yöntemi gibi jomokers böcekler için ideal. Jel böcek ilacı kendine özgü çeken bir kokusu vardır. Saklanma yerleri ve ölürler yuvaları bu ilaç görülecek yerler bunların dışında böcekler kokan. Bu diğer böcekler, ölü böcekleri yiyerek ve ölürler, ve yol uzun bu zincirleme reaksiyon devam ederek yürürlükte kalır. Jel ilaçlama uygulaması en kolay yöntem ilaçlama. Jel ilaçlama için seçmek için nedenler; kokusuz, ya da uygulama ortamı kapanış terk etmek zorunda değilsiniz. İlaçlama öncesi herhangi bir hazırlık gerektirmez.böcek ilaçlama böcek ilaçlama böcek ilaçlama böcek ilaçlama böcek ilaçlama böcek ilaçlama böcek ilaçlama böcek ilaçlama

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA