bekiralanı böcek ilaçlama

bekiralanı böcek ilaçlama

bekiralanı böcek ilaçlama olarak yıllardan beri Halk Sağlığı alanında ,kokusuz,leke bırakmayan, insan sağlığını tehdit etmeyen ilaçlarla sizleri bu canlılardan kurtarıyoruz.

Gıda işletmelerinde yapılan tüm denetimlere uyumlu şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz, teknik ekibimiz sürekli olarak eğitimlerine devam etmekte, kendilerini geliştirmektedir.

Meslekte 10.yılını 2015 yılında dolduran Mesul Müdürümüz Sn.Rabia Koçak, Mersin ilinde verilen ‘biyosidal ürünlerin kullanım usul esasları hakkındaki yönetmelik ‘kapsamında bulunan uygulayıcı eğitiminde 2 yıldan bu yana görev almaktadır.

FÜMİGASYON

bekiralanı böcek ilaçlama tarımsal ürünlerde bulunan zararlıların yumurta, larva, pup ve erginlerine karşı bir fümigant ( gaz haline geçen ve zararlıların çeşitli devrelerine etkili olan kimyasal madde ) kullanılarak yapılan imha metodudur.

bekiralanı böcek ilaçlama:
Özellikleri:

1 – Doğrudan doğruya tarımsal ürünlere tatbik edilebilir. Bu yüzden pratik bir işlemdir.
2 – Fumigantlar mide ve kontakt yolla etkili ilaçlar kadar bakiye ve koku bırakmazlar.
3 – Ambar zararlılarına karşıambar dezenfeksyonu ve fiziksel tedbirlerin tesir edemyeceği durumlarda kati netice verirler.
4- Fümigantlar yüksek nufus kabiliyetine sahiptirler. Bu nedenle gemi ambarları, silolar gibi yerlerde hiç bir mücadele metodunun yapamayacağı işi görürler.

 

5 – Büyük miktardaki ürüne özellikleri dolayısıyla kolayca tatbik edilebilirler.

 

6 – Diğer yöntemlere nazaran daha kısa zamanda netice ulaştırırlar.

 

İthal ve ihraç edilen tarımsal ürünlerin böceklerden temizlenmesinde en çok müracaat edilen yol fümigasyondur.

Fümigasyon, bitki ve bitkisel ürünlere bulaşan zararlıların imhasında tatbik edilen bir gazlama metodudur.

* Yurt dışına giden ve gelen ürünlerinizde, gönderdiğiiz tahta paletlerde, konteynerlerde fumigasyon işlemi tarafımızdan 7 / 24 yapılmaktadır.

bekiralanı böcek ilaçlama

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA