BİZİ DİĞER İLAÇLAMA FİRMALARINDAN AYIRAN 5 ÖZELLİK

Bizi Diğer İlaçlama Firmalarından Ayıran 5 Özellik

 Mersin Haşere Kontrol Firmamız

 Diğer İlaçlama Firmaları

 

1) Burada Kaliteli Biyosidal İlaçlar Kullanılır.

                 Haşere İlaçlama Firmaları

1)  Ucuz Biyosidal İlaçlar ve Malesef Bazen Tarım İlaçları

   

 

2) Yeni ve Modern Uygulama Cihazları Kullanılır.

                      

2) 1980 Model İlaçlama Araç ve Gereçleri Kullanılır.

                       

 

3) İlaçlama Personelinin Donanımları Tamdır.

    

3) İlaçlama Elemanı Ekipmansız Günlük Elbiselerle Çalışır.

     

 

4) Mersin’in Her Semtine 1 saat içinde Hizmet Verilir.

4) Bütün Gününüz İlaçlama Servisini Beklemekle Geçebilir.

5) Haşere Bitene Kadar %100 Garantili Hizmet

5) Bahaneler Bitmez 2. hatta 3. Ücretli İlaçlama Önerilir.

Mersin Böcek İlaçlama Bahaneler Üretmez, Çözüm Üretir …

Temel ilkemiz “Kaliteli Hizmeti En Uygun Fiyata” sunmaktır. Mersin’de yaklaşık 150-200 tane ilaçlama firması bulunmaktadır. Maalesef bu firmaların birçoğu Ruhsatsız çalışmaktadır. Yönetmeliklere göre; İlaçlama Firmaları normal iş yerleri gibi ruhsatlandırmanın yanında buna ek olarak Türkiye Halk Sağlığı tarafından verilen “Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesi” ne de sahip olmalıdırlar.
İş yeri Açma Ruhsatı, Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesi ve İlaç Depolama İzin Belgesi gibi belgelerimizin yanı sıra alanımızda birçok kalite ve standart belirleyici belgeye de sahip olmaktayız.

Bizce Esas Olan Uygun Fiyat ve Müşteri Memnuniyetidir. %100 Müşteri Memnuniyeti için büyük bir çaba harcayan Mersin Haşere İlaçlama sağladığı bu memnuniyetinin yanında yaptığı Kaliteli uygulamaları En Uygun Fiyatlardan sunmanın da çabası içerisindedir. Kaliteli Uygulamaların Uygun Fiyatlar ile sunulmasının en başlıca nedeni ilaçlama sektöründeki korsan firmalarla mücadele etmektir.

Mersin Haşere Kontrol olarak böyle Müşteri mağduriyetlerin oluşmaması için bu korsan firmalarla rekabet amaçlı fiyatlarımızda %50 ye varan indirimler ile Kaliteli ilaçlama hizmeti verilmesi amaçlanmıştır. Burada özellikle dikkat edilen husus Fiyat düşerken buna rağmen Kalitenin belli olan Standartlarını korumasıdır.

Gerek yaptığımız yatırımlar gerek kullandığımız ilaçlar ve uygulama personelimizin kalitesi nedeniyle bu korsan firmalar ile bire bir aynı fiyat uygulamasını maalesef verememekteyiz.

 

 

 

 

HEMEN ARA