akdeniz ev ilaçlama

akdeniz ev ilaçlama

mersin böcek ilaçlama akdeniz ev ilaçlama Kullandığımız ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü (World Health Organization) ve Sağlık Müdürlüklerince onaylıdır.

 • akdeniz ev ilaçlama
  akdeniz ev ilaçlama

  akdeniz ev ilaçlama

  İlaçlama öncelikle sizin sağlığınıza değer verir.

 • Kullandığımız ilaçlar tamamen kokusuzdur.
 • İlaçlama yapıldıktan en fazla 15 dakika sonra evinize girip sosyal hayatınıza devam edebilirsiniz.
 • İlaçlama yapıldıktan sonra 1 yıl boyunca eviniz garanti altındadır.
 • Ekibimiz böcek ilaçlama konusunda üniversitelerin Bitki Koruma ve Entomoloji (Böcek Bilimi) bölümlerinden mezun ve güncel kurslarla ve aldıkları sertifikalarla kendilerini geliştirmeye odaklanmış, donanımlı elemanlardan oluşur.

Bina ve sitelerin ilaçlanmasında öncelikle teknisyenlerimiz tarafından keşif yapılmaktadır. Bu keşif sayesinde ilaçlama işleminden alınacak verim en üst seviyeye çıkartılır. Çünkü bu tür geniş alanların ilaçlaması ciddi bir mühendislik bilgiside gerekmektedir. Bina veya sitede görülen haşereler veya kemirgen için iyi bir gözlem ve tetkik yapılmalıdır. Profesyonel olarak yapılmayan site ilaçlama ve bina ilaçlama sorunlarınız neticesinde maalesef sorun daha da kronikleşmekte ve maliyetler artmaktadır.

Bina ve sitelerde hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, pireler, tahtakurusuları, fareler, sıçanlar çok sıklıkla görülmekte bu hayvanlar kendilerine yaşam alanları kurmaktadırlar. Bodrumlarda, çatılarda, merdiven boşlukları ve havalandırmalar en çok ortaya çıktıkları ve üredikleri yerlerdir.

Doğal olarak bu canlıların bina ve sitedeki bu ortamlardan dairelerin içerisine girmeleri çok kolay olabilmektedir. Bu yüzden apartman ve sitelerinize periyodik ilaçlama yaptırmanızı öneririz. Ayrıca site içerisindeki konutların ihtiyacına, sağlığınıza ve çevrenize uygun ilaçların belirlenmesi ve doğru ekipmanların kullanılması hayati önem taşımaktadır.akdeniz ev ilaçlama

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

HEMEN ARA